Реєстр містобудівних умов та обмежень


Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на об'єкт "технічне переоснащення бурякопереробного відділення з установкою жомових пресів цукрозаводу" в смт Згурівка пл. І. Кирія, 2-А Згурівського району Київської області

Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на об'єкт "реконструкція автозаправної станції в смт Згурівка вул. Заводська, 11 Згурівського району Київської області

Містобудівні умови і обмеження для проектування об'єкта будівництва "Нове будівництво водопровідної мережі смт Згурівка вул. Українська та вул. Медова"

Містобудівні умови і обмеження для проектування об'єкта будівництва "Будівництво водопровідної мережі по вул. Українська, Садова, пров. Садовий, вул. Котляревського в смь Згурівка Київської області"

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Будівництво виробничого приміщення території ФГ ""Тетяна 2011" в с.Усівка

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Будівництво будівлі сільськогосподарського призначення для зберігання та обробки молока з вбудованими адміністративними  приміщеннями на території ""Тетяна-2011" в с. Усівка Згурівського району Київської області.

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Запланованого будівництва зерносушильної установки, ангару для зберігання зерна, господарської будівлі, зерноочисного комплексу та під-навісу у с. Аркадіївка по вул. Л.УКраїнки, 2-а"

Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єкту будівництва "Реконструкція водопровідної мережі вул. Шевченка, Набережна, Тракторна, Шкільна, Грушевського, пр-ку Шевченка в смт Згурівка Київської області"

Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єкту будівництва "Будівництво другого резервуару питної води по вул. Московська, 34 в смт Згурівка Київської області"

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт Згурівка вул. Залізнична, 7 Згурівського району Київської області"

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Сонячна електростанція ФГ "ГРІН ТЕРРА" в смт Згурівка вулиця Залізнична, 3 Згурівського району Київської області. Нове будівництво".

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Будівництво складу сільгосппродукції на території ФГ "Тетяна 2011" за адресою: вул. Шевченка 1-М с. Черевки Згурівського району Київської області".

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Будівництво амбулаторії практики сімейної медицини в смт Згурівка вул.Залізнична, 7 Згурівського району Київської області".

Згурівський район

Прапор Згурівського району
Основні дані
Країна: Україна
Область/АРК: Київська область
Код КОАТУУ: 3221900000
Утворений: 25 вересня 1986 року
Населення: 19 311 (на 01.01.2011)
Площа: 763,08 км.кв
Густота: 30 осіб/км.кв
Тел. код: +380-4570
Поштові індекси: 07600—07653
Населені пункти та ради

Районний центр: Згурівка
Селищні ради: 1
Сільські ради: 20
Смт: 1
Села: 40

Районна влада

Адреса: 07600, Київська область, Згурівський р-н, смт. Згурівка, вул. Українська, 19, (04570) 5-11-14


 

Мапа району
Районне друковане видання
Панорама
Згурівський портал
За здорове життя!


Яндекс.Метрика